بازدید کل : ۴۰۸,۴۷۸ نفر
بازدید امروز : ۱۳ نفر
بازدید دیروز : ۲۰۶ نفر
پربیننده ترین روز : ۲۵ اسفند ۱۳۹۴
بیشترین بازدید روزانه : ۳,۶۰۶ نفر
کلمه جستجو :
گروه بندی :
از تاریخ :
تا تاریخ :
ایران در مبارزه بر سر رهبری منطقه [ارهان ستار اف، وستی کافکازا (روسیه)، 23 مه 2017]
انتخابات ریاست جمهوری ایران با پیروزی قاطع [آقای] حسن روحانی، رئیس جمهور کنونی کشور، پایان یافت. در مقایسه با نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سال 2013 میلادی، تعداد آرای وی به طور چشمگیری، افزایش یافته است: در حالی که در سال 2013 میلادی، او بیش از 50 درصد از جمع آرای شهروندان ایرانی را کسب کرده بود، در حال حاضر، بعد از چهار سال فعالیت در پست ریاست جمهوری، 57 درصد از رای دهندگان از وی حمایت کرده اند.
ایران مغلوب نخواهد شد و مقاومت شکست نخواهد خورد و تنها بازنده، ملت های شبه جزیره عربستان هستند [اسماعیل القاسمی الحسنی، رای الیوم (انگلستان)، 22 مه 2017]
اگر رژیم های خلیج فارس به برنامه جهنمی خود علیه ایران و جنبش های مقاومت ادامه دهند، بدون تردید ایران به هیچ وجه شکست نخواهد خورد و گروه های مقاومت اسلامی فلسطین و لبنان قدرتمندتر و استوارتر خواهند شد و ایمان آنها به هدف مشروعشان بیشتر خواهد شد. در مقابل، ملت های شبه جزیره عربستان بزرگترین بازنده در این شرط بندی ابلهانه خواهند بود که نه فقط پول هایشان را از دست می دهند و خزانه آنها خالی می شود، بلکه گرفتار بلایی شدیدتر و خشونت بارتر از بلایی خواهند شد که ملت های عربی همسایه آنها را گرفتار کرده است و تنها برنده در این میدان، رژیم اسرائیل و آمریکا خواهند بود.
انتخابات ایران و شتاب گرفتن جریان هماهنگی با کشورهای خارجی (سرمقاله) [آساهی (ژاپن)، 22 مه 2017]
مردم ایران نخواستند روابط با جامعه بین الملل را که پس از مدتها انتظار و با تلاش بسیار زیاد بهبود یافته است ، خراب کنند. چنین اندیشه مردمی اندیشه غالب و برتر در انتخابات ریاست جمهوری ایران بود. [ آقای ] روحانی ، رییس جمهور فعلی ایران که هماهنگی با کشورهای خارجی پیگیری کرده ، بار دیگر در انتخابات ریاست جمهوری ایران به پیروزی رسیده است.
امید ایرانی ها به اصلاحات در پی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری [مارینا بالتاچوا، وزگلیاد (روسیه)، 22 مه 2017 ]
[آقای] حسن روحانی، رئیس جمهور ایران، بعد از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، فورا، میان دو آتش واقع شد. از یک سو، آیت الله های اصول گرا چوب لای چرخش می گذارند و از سوی دیگر، در خارج از کشور، پرزیدنت ترامپ تلاش می کند، علیه ایران اتحاد نظامی به اصطلاح «ناتوی عربی» را تشکیل دهد. آیا [آقای] روحانی موفق خواهد شد، با ترامپ زبان مشترکی بیابد و در مورد اجرای اصلاحات رادیکالی در داخل کشور به قراری برسد؟
سخنرانی جهان اسلام دونالد ترامپ آکنده از نیرنگ و فخر فروشی بود [رابرت فیسک، ایندیپندنت (انگلستان)، 21 مه 2017]
ترامپ در سخنرانی خود به جای داعش، از ایران انتقاد کرد که به خشونت فرقه ای در منطقه دامن می زند و برای «بدبختی» مردم ایران که یک روز قبل سیاستمدار لیبرالی را به عنوان رئیس جمهور خود انتخاب کردند، ابراز تأسف کرد و بعد هم خواستار انزوای هر چه بیشتر ایران، بزرگ ترین کشور شیعه شد. [از نگاه او] رژیم مسئول بی ثباتی فراوان در ایران است. حزب الله لبنان محکوم شد. شیعیان یمنی نیز محکوم شدند. و میزبانان سنی سعودی ترامپ از خرد او به گرمی استقبال کردند.
چه کسی از دونالد ترامپ، کارشناس اسلام، برای سخنرانی برای مسلمانان بهتر است؟ [دیوید شریعتمداری، گاردین (انگلستان)، 21 مه 2017 ]
قرار گرفتن در کنار عربستان سعودی و دشمنی با ایران با هدف تضعیف جهادی گری نتیجه ای نخواهد داشت. به هر حال، این اشتباهی راهبردی است. در حالی که ترامپ سرگرم مراوده با سران کشوری است که در آن زنان حتی اجازه رانندگی ندارند، چه رسد به رأی دادن؛ ایرانیان آزادی خواه پیروزی حسن روحانی را در انتخابات ریاست جمهوری جشن می گیرند.
ترامپ به زیان ایران به کشورهای سنی نزدیک می شود [توماس اردبرینک، نیویورک تایمز (آمریکا)، 21 مه 2017]
فردریک وری از موسسه کارنگی می گوید ترامپ برداشتی را که کشورهای حوزه خلیج فارس می خواهند به دیگران القاء کنند، تقویت می کند چون آن ها بسیاری از مشکلات امنیتی خود را که از مسایل داخلی خودشان سرچشمه می گیرد به جمهوری اسلامی ایران نسبت می دهند و به نوعی فرافکنی می کنند. اما باید دانست که آیا ایران منشاء همه گرفتاری های منطقه است است؟ نه این گونه نیست.
انبوه چالش پیش روی ایران [شینیا سوگیزاکی، آساهی (ژاپن)، 22 مه 2017]
تهران (‌پایتخت) و دیگر شهرهای ایران شامگاه روز بیستم ماه جاری، با جوانانی که پیروزی دوباره [آقای‌] روحانی، رئیس جمهور و از جناح محافظه کار میانه رو ایران، در انتخابات ریاست جمهوری ایران را جشن گرفته بودند، مملو از جمعیت شده بود. اما با این حال ضریب بی کاری در میان جوانان همچنان بالا است. اشتغال که یکی از موضوعات اصلی در انتخابات ریاست جمهوری بود، چالش های بسیار بزرگی است که ایران در آینده پیش رو خواهد داشت.
رئیس جمهور [آقای] روحانی مشی اتحاد با روسیه را ادامه خواهد داد [آیدین مهدیف، پراودارو (روسیه)، 22 مه 2017]
[آقای] حسن روحانی، رئیس جمهور کنونی ایران، در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شد و برای بار دوم و به مدت چهار سال، به عنوان رئیس جمهور کشور انتخاب شد. در حال حاضر، بسیاری از افراد این پرسش را مطرح می کنند: مشی سیاست داخلی و خارجی تهران طی چهار سال آینده، چگونه خواهد بود؟
[آقای] روحانی، رئیس جمهور ایران شد [ساتو تاکائو، سانکی (ژاپن)، 21 مه 2017]
اگر چه [آقای] روحانی، رئیس جمهور فعلی ایران، در انتخابات ریاست جمهوری به پیروزی دست یافته است، ولی با این حال چالش های جدی در دوره دوم دولت روحانی به وفور دیده خواهد شد. بی شک دولت روحانی در دوره دوم با مدیریت شدید حکومتی هم رو به رو خواهد بود.
تعداد نمایش:۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ... »
۱۰۰۰ مورد، صفحه ۱ از ۱۰۰