اخبار

انعکاس پاسخ قاطع ملت ایران به تهدیدات ترامپ در رسانه های خارجی

انعکاس پاسخ قاطع ملت ایران به تهدیدات ترامپ در رسانه های خارجی

انعکاس پاسخ قاطع ملت ایران به تهدیدات ترامپ در رسانه های خارجی
همزمان با راهپیمایی میلیونی مردم انقلابی ایران در سراسر کشور، نمایندگان رسانه های خارجی، پاسخ قاطع ملت ایران به تهدیدات دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید امریکا را منعکس خواهند کرد .
به گزارش اداره کل رسانه های خارجی به مناسبت بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بیش از 230 خبرنگار و عوامل خبری وابسته به 84 رسانه های خارجی از 26 کشور جهان شامل کشورهای اسپانیا، استرالیا، افغانستان، امریکا، آلبانی، جمهوری آذربایجان، آلمان، امارات، انگلستان، ترکیه، چین، ژاپن، روسیه، سوریه، سوئیس، سوئد، عراق، فرانسه، فلسطین، قطر، کویت، کلمبیا، کره جنوبی، لبنان، لوگزامبورگ و هلند در میدان آزادی و خیابان های منهتی به این میدان، از نزدیک راهپیمایی میلیونی مردم قهرمان ایران را ثبت و منتشر خواهند کرد .
علاوه بر این، با ارائه فرکانس پخش مراسم توسط سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، شبکه های تلویزیونی خارجی نیز امکان پوشش زنده مراسم سخنرانی حضرت حجت الاسلام و المسلمین روحانی ریاست محترم جمهور در میدان آزادی را خواهند داشت.
بر اساس این گزارش، میشل ستبوون عکاس مجله پاری ماچ فرانسه که در سال های 1978 تا 1981 وقایع انقلاب را ثبت و از نوفل لوشاتو تا تهران، حضرت امام خمینی (ره ) را همراهی کرده است، بار دیگر حضور میلیونی مردم ایران در صحنه انقلاب اسلامی به تصویر خواهد کشید .

 

۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۲۰:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید