اخبار

🔴سه ساعت گفتگوی آزاد اصحاب رسانه با معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد

🔴سه ساعت گفتگوی آزاد اصحاب رسانه با معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد
 
محمد سلطانی فر، معاون وزیر و مدیران کل معاونت امور مطبوعاتی صبح امروز در یک دیدار 3 ساعته پاسخگوی بیش از 80 نفر از خبرنگاران و مدیران رسانه ها بودند.
بنابراین گزارش، خبرنگاران، روزنامه نگاران و برخی از مدیران رسانه های مکتوب و برخط کشور از ساعت 10 تا 13 امروز یکشنبه 4 شهریورماه، با حضور در ساختمان معاونت مطبوعاتی به بیان ایده ها، نظرات، مشکلات و انتقادات خود پرداختند.
در این نشست 3 ساعته که به مناسبت هفته دولت و به دعوت معاون امور مطبوعاتی صورت گرفت، محمد سلطانی فر معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی، محمدرضا دربندی مدیر کل رسانه های داخلی، علیرضا شیروی مدیرکل رسانه های خارجی، حمید ضیایی پرور مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها و محمد حیدری مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از نزدیک با اصحاب رسانه گفتگو کردند.
"مشکل کاغذ، یارانه مطبوعات، بیمه خبرنگاران، آگهی های دولتی، حمایت از رسانه های نوپا، کارت خبرنگاری، مشکلات دفاتر نمایندگی در استان ها" از جمله مهمترین مباحث مطرح شده از زبان اهالی رسانه در این جلسه بود.
۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۲

نظرات بینندگان

کرامت سلیمی
۱۳۹۷/۰۸/۱۰
0
0
0

سازمان انرژی اتمی در بولتن خبری این سازمان مقاله دروغ بودن وجود سلاح اتمی و خیالی بودن ان را منتشر نموده است: لینک بولتن خبری: https://www.aeoi.org.ir/portal/file/?271451/-__-%D8%B3%D9%87-%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-1397.7.17-(1).pdf مدیر محترم سایت اگر امکان
دارد با استناد به بولتن خبری سازمان انرژی اتمی این مقاله را به عنوان یک یادداشت در صفحه اصلی سایتتان قرار دهید. ممنون می شوم همکاری فرمایید.


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید