اخبار

بازدید خبرنگاران رسانه‌های خارجی از پروژه‌های مهم صنعتی و اقتصادی استان کرمان

بازدید خبرنگاران رسانه‌های خارجی از پروژه‌های مهم صنعتی و اقتصادی استان کرمان
جمعی از خبرنگاران رسانه‌های خارجی از پروژه‌های مهم صنعتی، اقتصادی و گردشگری استان کرمان دیدن کردند.

به‌گزارش روابط‌عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، با هماهنگی اداره کل رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعی از خبرنگاران و عوامل خبری خبرگزاری‌های «تیما» انگلستان، «آناتولی» ترکیه و «اسپوتنیک» روسیه برای بازدید از پروژه‌های مهم صنعتی، اقتصادی و گردشگری و پوشش خبری همایش «رسانه های نوین و شکل دهی نهادهای اجتماعی» به استان کرمان اعزام شدند.

خبرنگاران رسانه‌های خارجی از مراکزی چون کارخانه فولاد کرمان، باغ شاهزاده ماهان، کلوت های شهداد و... بازدید و با برخی مدیران مراکز صنعتی و اقتصادی استان گفتگو کردند.

پوشش خبری همایش«رسانه‌های‌نوین و شکل‌دهی نهادهای اجتماعی» از دیگر برنامه‌های خبرنگاران خارجی در این تور 3 روزه بود.

این همایش علمی و تخصصی با هدف جذب سرمایه‌های داخلی و خارجی و امنیت و ثبات اقتصادی کشور  و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، دبیر شورایعالی فضای مجازی کشور، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، استاندار کرمان و شماری از فعالان رسانه‌ای، صنعتی و اقتصادی کشور  از 11 تا12 اردیبهشت‌ماه در شهر کرمان برگزار شد.

رونمایی از پوستر «نقش رسانه و اقتصاد در تبلور سند گام دوم» و تجلیل از مقام علمی دکتر علی اکبر فرهنگی، استاد برجسته مدیریت رسانه کشور ازجمله ویژه‌برنامه‌های این همایش بود.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید